CO TWOJA CIPKA MÓWI O TOBIE?

CO TWOJA CIPKA MÓWI O TOBIE?

Kiedy plamienie, kiedy upławy, kiedy skrzepy wychodzą z Ciebie. Kiedy śluz przybiera różną formę, kiedy wytrysk. To część ciebie. Twoje płyny. Twoja istota.
Twoja cipka informuje Cię o stanie w jakim aktualnie się znajdujesz. Wiesz jak siebie czytać? Zapoznaj się!

Kiedy wiesz co znaczy wydostający się z ciebie płyn, jest przejrzysta sytuacja, od razu wiesz na czym stoisz. Wiedza jest potęgĄ, która zaoszczędza wiele niepotrzebnych stresujących sytuacji. 

Kiedy wychodzą z  Ciebie płyny warto wiedzieć co one oznaczają. 

I tak śluz:

  • Kleisty, ciągnący, przypominający białko kurzego białka, przeźroczysty świadczy o owulacji;
  • Zagęszczony, grudkowaty, twarożkowy, o mlecznym zabarwieniu, świadczy o wyziębieniu dolnego ogrzewacza, o grzybicy. Warto pomyśleć o zmianie diety i wprowadzeniu kuracji vovc.
  • Żółty, świadczy o zastoju, o  nadmiarze gorąca. Nadmiar gorąca powoduje również pieczenie cewki moczowej.  Taki stan może spowodować infekcje. Może się okazać, że konieczna jest zmiana diety i wprowadzenie ziół. Obserwuj się.
  • Czarny. Duży zastój krwi. Tu nie ma żartów. Idź od razu do ginekologa. 
  • Plamienie pomiędzy miesiączkami może świadczyć o zaburzeniu hormonalnym. Warto to skonsultować z ginekologiem.  

Kidy ciało kobiety jest nadużywane, to flora bakteryjna zaczyna bronić kobiece ciało przed wejściem do pochwy.

Kiedy pojawia się wydzielina świadcząca o nieprawidłowości, zadaj sobie pytanie, co ostatnio się wydarzyło w Twoim życiu, co mogło wywołać tę sytuację.

W przypadku przekroczeń, nadużyć, kobiece ciało w środku ulega zamrożeniu, żeby nie czuć. Kiedy dochodzi do stosunku bez jednoznacznego powiedzenia sobie Tak, ciało może uciekać, bronić się, zamrażać, nic nie czuć i nie wie czy jest mu dobrze. 

 

Cipka wytwarza zapach, ma też smak. 

Kiedy pachnie przyjemnie, słodko, mówi że jest jej dobrze. Kiedy jednak zapach jest odpychający, w skrajności pachnie rybą, należy udać się niezwłocznie do ginekologa . Taki objaw świadczy o dużej dysharmonii w kobiecym ciele. Nie leczony taki stan może doprowadzić do poważnego stanu zapalnego, komplikacji, które mogą doprowadzić do  początkowego stanu brodawczaka, nadżerki, itp.

Najprostszym sposobem dowiedzenia się czy z Twoją cipką jest w porządku, jest wąchanie swoich majtek i obserwowanie wydzieliny. Wtedy wiesz gdzie jesteś. Jeśli coś jest nie tak, z pomocą przychodzą Perły Księżniczki.

Pamiętaj na początku to jest  tylko stan zapalny. Potem może wejść z tego polip i skończyć się nowotworem. Jeśli zignorujesz sygnały strzelisz sobie w kolano. Ciało wie co robi. Pamiętaj, on robi wszystko, co może, żeby Cię uchronić, żeby uwolnić Cię od konfliktów. Kiedy zignorujesz sygnały ono będzie dawało coraz silniejsze sygnały.

Brak wiedzy, doprowadza do sytuacji, w której nie wiesz co się dziej. Wtedy przychodzi frustracja. Nie odnajdujesz się w sytuacji, nie wiesz co się dzieje. Twoje terytorium cierpi. A Ty czujesz bezradności. Tu chodzi o terytorium związanym z Twoim ciałem ale i z relacją w jakiej się znajdujesz. Czy dogadujesz się z partnerem, czy jest ci z nim dobrze.  

Obserwując siebie, wiesz w jakim cyklu jesteś, wiesz co się dzieje, wiesz czy jesteś przekroczona, używana.

Sama widzisz, jak ważna jest obserwacja, szacunek i rozmowa z cipką.

Sztuka obserwacji wydzielin, zapachów z pochwy jest istotna dla zdrowia. I może stanowić o poważny milowy krok w seksualności kobiety.

Dodaj komentarz

Close Menu