8 POWODÓW OZIĘBŁOŚCI SEKSUALNEJ KOBIET

8 POWODÓW OZIĘBŁOŚCI SEKSUALNEJ KOBIET

Masz już swoje lata, współżyjesz seksualnie ale mimo wszystko nie potrafisz mieć przyjemności podczas współżycia. Nie potrafisz wyłączyć myśli. Fizycznie czasem boli, czasem jest miło, ale nie jakoś ekstra;) Nigdy nie miałaś orgazmu. Poznaj powody!

OTO 8 POWODÓW OZIĘBŁOŚCI SEKSUALNEJ KOBIETY

  1. Słaba wrażliwości na dotyk;
  2. Osłabione libido;
  3. Zablokowanie mentalne;
  4. Brak zadowolenia z seksu;
  5. Brak przyciągania seksualnego do mężczyzny;
  6. Nieatrakcyjność mężczyzny;
  7. Nieprzyjemny zapach ciała, smak i konsystencja śliny i spermy;
  8. Złe relacje pomiędzy partnerami.

Spora grupa kobiet zmaga się z oziębłością seksualną, nie czuje pożądania, nie czuje przyjemności z dotyku, cierpi z powodu braku przyjemności seksualnej podczas penetracji i samego stosunku. Wiele kobiet nigdy w życiu nie doświadczyła orgazmu, nie wspominając już o wytrysku. Być może nawet o nim nie słyszała!

Istotną rzeczą jest rozgraniczenie zaburzeń oziębłości seksualnej spowodowanej stanami chorobowymi od zaburzeń uzależnionych od relacji osobowych, relacji pomiędzy partnerami – miłość, zaufanie, akceptacja, spokój, kultura osobista, poczucie pieczy, pociąg do partnera.

Oziębłość seksualną może spowodować złe dopasowanie partnerów co do potrzeb seksualnych. Kiedy jedno z partnerów ma inne potrzeby seksualne, kiedy nie zaspokojone są potrzeby kobiety, to sytuacje te stanowią hamulec na drodze do rozkoszy seksualnej i doprowadzać do oziębłości seksualnej. Zaburzenia odczuć seksualnych często mają tło psychologiczne – mentalne.

Rzekomą oziębłość seksualna i brak zainteresowania partnerem kobiety może wystąpić, gdy dochodzi do dłuższej abstynencji seksualnej.

Oziębłość seksualna kobiety może być przyczyną wielu nieporozumień i awantur. Może doprowadzać do psucia się relacji i upadku związku. Bo przecież nic tak nie łączy ludzi jak dobry seks, zaspokojenie seksualne, uwolnienie z napięć i wspólna rozkosz partnerów, zjednoczenie duchowe. Wzajemne przeżywanie uniesień, orgazmów to cudownie spędzone chwile, które wnoszą bardzo dużo w w życie partnerów, łączą ich.

Jednak trudności życiowe, małżeńskie, niedopasowanie, różny poziom świadomości, potrzeb i zainteresowań mogą prowadzić do patologii w związku i doprowadzić do zjawiska zachwiania uczuciowego doprowadzając do agresji spowodowanej brakiem rozładowania seksualnego.

Rozwiąż problem z oziębłością seksualną: KONTAKT

Dorota Dusik – mentorka

Zajmuje się uzdrawianiem relacji, płodności, seksualności, zdejmowaniem blokad hamujących poczęcie dziecka. W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o medycynę informacyjną, energetyczną, odżywianie, biologie totalną. Od ponad 10 lat zajmuje się nakierowywaniem ludzi na życie w pełni, w zdrowi, w szczęściu, w płodności. Przeprowadziła już setki godzin sesji.

Ma rzadką umiejętność słuchania i prowadzenia sesji w sposób, który pobudza ludzi do wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości. Pisze artykuły do magazynu E!Stilio, ChBR, VIP. Prowadzi wywiady dla TV NTV. Prelegentka. Prowadzi warsztaty. Uczestniczka audycji w TVP i radio. Redaktorka kanału YouTube – Dotyk Czułości, w którym prowadzi wywiady z ekspertami.

PROSTO DO CELU

Dodaj komentarz

Close Menu