JAKIE RELACJE TAKIE ŻYCIE

JAKIE RELACJE TAKIE ŻYCIE

Chcesz być szczęśliwą kobietą, chcesz tworzy szczęśliwy związek, chcesz, by z niego narodziło się zdrowe i szczęśliwe dziecko. Naucz się być szczęśliwa!

Wszystko co robisz, rób zwracając uwagę na własne zadowolenie. Jeśli cokolwiek robisz bez korzyści dla siebie, to zostaw to, odłóż. To co robisz aby dawało ci poczucie szczęścia potrzebuje wypływa z ciebie, z serca. 

Jeśli brak jest pomiędzy wami prawdziwej miłości, nadaremnie szukasz prawdziwej rozkoszy płynącej zarówno z ciała jak i ducha. Jeśli kochasz się tylko dla zaspokojona żądzy seksualnej, dla spłodzenia dziecka bez zwracania uwagi na ducha, czy możesz poczuć szczęście. Dostaniesz tylko seks i wyżycie seksualne nic więcej, brak w tym prawdziwej miłości, bliskości, bycia razem. Całe piękno polega na tym, by wkładać w to serce, kierować się sercem bez oczekiwania czegoś w zamian. Cokolwiek robisz a jest to z głębi serca płynące czujesz się szczęśliwa. Czujesz, że życie jest piękne. Dajesz a co dajesz z czystego serca wraca z podwójną siłą.

Pomyśl co daje ci szczęście. Jaki jest twój porządek wartości. Za co jesteś w stanie wiele zapłacić albo oddać. Uwzględnij zarówno materialne jak i niematerialne rzeczy. Zrób bilans zysków i strat. Określ wartości.

  • Szczęście jest w tobie.

Mocno mści się podejmowanie decyzji pod wpływem chwili, emocji. Dowiedz się najpierw dokładnie czego chcesz i uwierz w realizację pragnień. Wiara przenosi góry. Potrzebujesz wiedzie czego chcesz i wierzy, że na to zasługujesz.

Otocz się ludźmi których ty kochasz i którzy kochają ciebie. Twoje powodzenie, sukces i zadowolenie zależy od umiejętności postępowania z innymi. Pomyślne życie jest efektem pracy nad umiejętnością współgrania z otoczeniem. Postępujesz zgodnie ze swoją wolą. Wiedz jednak, że jaka wola taka myśl. A myśl porusza do czynu. Chcesz przeżyć to życie w szczęściu, dąż do niego!

Pokochaj życie, pokochaj siebie, naturę. Zaufaj i uwierz a pomoc przyjdzie. Odrzuć zło. Uwierz w dobro. Utrzymujące się dobro przezwycięża zło.

Świat otacza się różnymi energiami. Osądzanie i ocenianie innych stało się pokarmem i pożywką wielu ludzi. Zapomina się jednak o silniejszej energii jaką jest energia miłości. Ma ona potężną moc stwórczą. Może pokonać cały wachlarz tzw. negatywnych energii. 

Mogą ci jej dostarczyć członkowie rodziny, mąż, rodzice, krewni itd. Możesz ją również wytworzyć samodzielnie. Aby tak się stało, potrzebujesz mieć jasno określony cel, pragnienie, marzenie, którego osiąganie będzie wywoływało pozytywne emocje. 

Pragnienie, które każdego dnia będzie popychać cię do przodu. Pragnienie tak mocne, że bez większego wysiłku pomoże ci pokonywać kolejne szczeble na drodze do posiadania własnego, biologicznego dziecka. 

Gdy widzisz cel i w spokoju w sposób świadomy podążasz w jego kierunku ma szansę się urzeczywistnić. Zaufaj i uwierz. To może być tylko kwestia czasu. Czasu, którego być może potrzebujesz na uporządkowanie w pierwszej kolejności związku z samym sobą a następnie związku z partnerem. Wewnętrzne zharmonizowanie siebie. Gdzie miłość zacznie grać pierwsze skrzypce. Gdzie pokochasz siebie a wraz ze swą miłością pokochasz inne drogie ci osoby. Tylko wtedy jesteś w stanie stworzyć prawdziwy związek.

Powiedziane jest: “Kochaj bliźniego swego jak siebie samego”. Dopóki nie pokochasz siebie, nie jesteś w stanie pokochać nikogo innego prawdziwą miłością. To jedyna droga do szczęśliwego życia. A pamiętaj, że szczęśliwa mama i tata to szczęśliwe dziecko. Być może trudności z jakimi się zmagasz z zajściem w ciąże mają głębsze dno. Być może twoim zadanie jest najpierw stworzyć porządny fundament pod nowe życie. Stworzyć dogodne miejsce na przyjście dziecka. Miejsca pełnego miłości, zdrowia i radości. Miejsca szczęścia. Trwały dom na porządnych fundamentach – zdrową i szczęśliwą rodzinę.

Tylko wtedy, gdy czujesz swoje marzenie w ciele i w duszy, gdy w pełni jesteś gotowa na przyjęcie tego, co może przyjść, może pojawić się ono w najmniej oczekiwanym momencie.

Ludzie różnie patrzą na siebie nawzajem, różne żywią do siebie uczucia. Jest miłość, obojętność, zawiść, nienawiść, szacunek, strach. Im więcej tzw. “pozytywnych emocji” ludzie kierują do siebie, im więcej “pozytywnych emocji” dociera do ciebie z zewnątrz, tym więcej masz “pozytywnej energii”. Jeżeli natomiast otaczasz się “złymi emocjami”, toksycznymi ludźmi, przeważają w twoim życiu negatywne energie, to wtedy gromadzi się w człowieku niszcząca energia. Człowiek opada z sił, nie ma chęci do życia, powstają wyzwania zdrowotne.

Przyszłaś na ten świat w określonym celu. Prawdziwą życiową misją każdego człowieka jest odnaleźć własne szczęście. Aby tak się stało potrzebujesz poczuć to szczęście w sobie. Nikt ci go nie da. Możesz osiągnąć je tylko sama. 

Przyjrzyj się temu, w co wierzysz, jak się osądzasz, oceniasz. Bądź absolutnie uczciwa wobec siebie. Otwórz oczy, zobacz prawdę. Zobacz świat takim jakim jest naprawdę. Zaakceptuj siebie taką jaką jesteś, powstrzymaj samo odrzucenie. 

W momencie, w którym zaakceptujesz siebie taką jaką jesteś, stanie się twój przełom na drodze do zmiany. Jednak tak jak wszystko ma to swoja cenę. Tę ceną jest miłość, szacunek do samego siebie. Jeśli kogoś nie lubisz, odchodzisz, unikasz spotkania. A co jeśli nie lubisz siebie? 

Chcesz tego czy nie, musisz ze sobą być. Wtedy rozpoczynasz proces samobójstwa. Zabijasz się stopniowo. Twoje myśli, słowa, emocje są narzędziami do samounicestwienia. Pogrążasz się

Dlaczego właśnie ja, dlaczego mnie to spotkało, dlaczego jestem tym gorszą, dlaczego, dlaczego ……. Złość, gniew, nienawiść, rozpacz, żal i pytania “dlaczego”. To wszystko prowadzi tylko do jednego, do samozagłady. Jesteś odpowiedzialna za własne życie.

Odrzuć żądania, naucz się pokory. Dąż do osiągnięcia tego co ci przeznaczone. Idź za głosem serca.

Dodaj komentarz

Close Menu