NIEPŁODNOŚĆ a POCZĘCIE DZIECKA

Zrobiłaś już wszystko to, co się robi, by począć dziecko. Medycyna akademicka nie jest w stanie już ci pomóc.  Tracisz nadzieję, dopada cię strach. Nie wiesz co dalej, w którą teraz stronę. Możemy wskazać ci kierunek drogi, który może doprowadzić cię do poczęcia dziecka. 

OZIĘBŁOŚĆ SEKSUALNA KOBIETY

Kochasz się z partnerem ale mimo wszystko nie potrafisz mieć przyjemności podczas współżycia. Nie potrafisz wyłączyć myśli. Fizycznie seks czasem sprawia ci ból, nie czujesz ekstazy. Nigdy nie miałam orgazmu. Przeżywania przyjemności seksualnych możesz się  nauczyć!

PRZYGOTOWANIE DO POCZĘCIA - DOBRY START

Wiesz, że czas przed poczęciem dziecka jest ważnym czasem i ma ogromny wpływ na życie twojego przyszłego dziecka, ale nie wiesz jak do tego się zabrać. Pokażemy ci możliwości, sposoby, byś odnalazła ten właściwy dla siebie kierunek. 

STRATA - WYJŚCIE NA PROSTĄ PO PORONIENIU

Tak bardzo się cieszyłaś i nagle nieoczekiwana strata. Czujesz smutek, ból i żal. Jest ci źle. Zaopiekujemy się tobą, byś doświadczyła spokoju i ukojenia w cierpieniu. Byś poczuła się dobrze, byś nabrała sił.                               

"... Możesz osiągnąć wiele, tylko musisz to widzieć ...."

Możemy wskazać Ci kierunek

tel. +48 507 696 892


DOŚWIADCZENIA KOBIET

Dzięki metodzie VIE po 3 miesiącach zaszłam w upragnioną ciążę. Mimo, że miałam za sobą kilka nieudanych prób i poronienie. /Emili

Staraliśmy się o poczęcie dziecka. Każdy rok znosiłam coraz gorzej. Badania i diagnoza: endometrioza. Mimo ciągłych zabiegów zalecanych przez lekarza, efektów nie było.  Wtedy pojawiła się metod VIE i po 2 m-cach zaszłam w upragniona ciąże. /Dominika

Stwierdzona niepłodność po stronie męża. Starania trwające 5 lat. I na drodze stanęła metoda VIE, która dała nam szansę. Mamy córkę.  /Dagmara

Metoda VIE ma inne spojrzenie na zadany temat poczęcia dziecka. Poruszane tematy są uniwersalne dla każdego, dla każdej pary a omówione metody pomagają. /Ania

Niszowe podejście do tematu poczęcia dziecka. Nie przedmiotowe:) Tego nie dowiesz się od ginekologa! Polecam metodę VIE!  / Ewa

VIE – Ciekawe ćwiczenie z wyciszeniem, koncentracją. Skuteczność w moim przypadku 100%. Poruszone zagadnienia z zakresu płodności człowieka – rzadko o tym się mówi. /Aneta


KTO ZA TYM STOI?

Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Dorota Dusik. Od ponad 10 lat zajmuję się ulepszaniem jakości życia człowieka udokumentowanym licznymi certyfikatami z rożnych technik obejmujących całego człowieka, które to harmonizują płodność.  Moim celem jest doprowadzenie do wewnętrznego spokoju, w czasie którego możliwe jest zdjęcie blokad hamujących poczęcie dziecka, podjęcie wszelakich kroków przygotowujących do ciąży. 

Skończyłam m.in. Szkołę naturalnego planowania rodziny, co daje mi podstawy nauczania obserwacji płodności. 

Zgromadzone przez ten czas doświadczenia, setki przeprowadzonych godzin sesji, terapii dotykiem dają mi podstawę do zagwarantowania Państwu najwyższej jakości i efektywności moich usług i produktów. Spotkanie ze mną sprawią, że poczujesz się jak nigdy dotąd. Są Twoją szansą na szczęśliwe rodzicielstwo.

 

Dużo prościej jest przejść tę drogę korzystając z doświadczenia innych.

JAK WYGLĄDA SPOTKANIE?

Formuła spotkań jest dopasowana do twoich potrzeb i możliwości, tak, by powstał zamierzony efekt.

Swoje działania opiera na programie VIE, który harmonizuje płodność na wszystkich trzech poziomach człowieka: informacyjnej, energii i fizjologii (ciała).

Metoda VIE łączy w sobie wiele nurtów, technik i umiejętności. Łączy w sobie nurty medycyny alternatywnej – informacyjnej, energetycznej, fitoterapię, terapię dotykiem, dożywieniem organizmu, koloroterapię, terapię dźwiękiem, semantykę.

Wszystkie te elementy w połączeniu ze sobą tworzą mocny i solidny most, przez który możesz przeprawić się do wyznaczonego celu i możesz zamanifestować swoja przyszłość.

INWESTYCJA W SPOTKANIE:

– 200 zł./h


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

ZAPYTAJ

tel.+48 507 696 892

Close Menu