UMYSŁ KONTROLUJE PŁODNOŚĆ

UMYSŁ KONTROLUJE PŁODNOŚĆ

Pragniesz zajść w ciążę. Tak bardzo się starasz a efektów tych starań nie widać. Dopada cię niemoc, wpadasz w depresję. Seks przestał sprawiać ci przyjemność. Tak bardzo chcesz począć upragnione dziecko. Czy to możliwe, że przyczyna niepłodności tkwi w umyśle? Przeczytaj!

W siedemnastym wieku Kartezjusz przyjął założenie”, że nie prawdą jest, że umysł wywiera wpływ na fizyczne ciało”. Te przyjęte stwierdzenie  stworzyło podwaliny pod obecną medycynę. Opiera się ona wyłącznie o materialny Wszechświat Newtona. 

Teoria ta rozdziela człowieka i odrębnie traktuje umysł i ciało. Z medycznego punktu widzenia dużo prościej jest naprawić “popsute” części ciała poprzez wycięcie, wymianę, leki niż dostać się do przyczyny i to na jej płaszczyźnie przepracować problem. 

 

Jeśli wiesz, co się dzieje w twoim umyśle, skazana jesteś na powodzenie! Zajście w ciążę to tylko kwestia czasu. Dowiedz się jak to możliwe.

  • Niematerialny umysł może wpłynąć na fizyczne ciało!

Myśli człowieka są energią, wibracją, które wpływają bezpośrednio na funkcjonowanie ciała. Energia myśli może doprowadzić do poczęcia lub do niepłodności. 

Myśli są potęgą!

Możesz wpływać na pracę całego organizmu, na stan emocjonalny, na zdrowie, na relacje, na płodność, na DNA. Możesz wydatkować swoją energię mądrze i wykorzystać ją do samo naprawienia ciała, do usprawnienia płodności, naprawienia relacji i zajścia w ciążę albo zmarnować daną ci szansę. 

Twoje myśli są inwestycją na całe życie. Kreują rzeczywistość, przyszłość. Nadają życiu kierunek. 

To nie fikcja ale rzeczywistość – najnowsze odkrycia fizyki kwantowej. To wiedza tajemna, która była skutecznie wykorzystywana tylko przez nielicznych, wtajemniczonych. Teraz i ty masz do niej dostęp. Skorzystaj z niej mąrze.

Dodaj komentarz

Close Menu