SPOSÓB NA ŚLUZ PŁODNY

SPOSÓB NA ŚLUZ PŁODNY

Śluz w szyjce macicy jest warunkiem niezbędnym do poczęcia dziecka. Bowiem umożliwia on transport i przetrwanie plemników w drogach rodnych kobiety. Kiedy w pochwie brakuje śluzu, plemniki giną ze względu na niesprzyjające, kwaśne środowisko pochwy. Zatem obecność płodnego śluzu w pochwie jest warunkiem koniecznym, aby plemniki miały szansę na dotarcie do komórki jajowej i zapłodnienie jej. Przeczytaj jak uzyskać taki śluz!

  • Żeby plemniki mogły przetrwać i dotrzeć do komórki jajowej, żeby nie było stanów zapalnych musi być odpowiednie nawilżenie dróg rodnych.

A co zrobić, gdy nie ma odpowiedniego śluzu?

Istnieje prosty, tani, naturalny sposób na prawidłową jakość śluzu. Jak powiedział Zbigniew Bańkowski, świeżo wytłoczony olej lniany daje 100 procentowy efekt. Podwyższa parametry płodnego śluzu. W skali od 1 do 1o, jeżeli kobieta ma śluz w zakresie 2 – 3, to po takim oleju i po 2 dniowej kuracji wzrasta na 8-9.

Ile potrzeba oleju lnianego?

To nie są jakieś duże ilości. Mówimy tutaj o przyjmowaniu oleju w ilościach mierzonych łyżkami. Wystarczą już 2 łyżki oleju lnianego!

Kiedy działa olej lniany?

Działanie jest tylko wtedy, kiedy olej lniany wytłoczysz i od razu go spożyjesz. Jeżeli tylko go wytłoczysz i odczekasz, efekty z każdą godziną w znaczący sposób spadają.  Zatem nie ma mowy o transporcie tego oleju, jeżeli ma on mieć silnie działające właściwości przeciwzapalne i naprawcze, gdy ma doprowadzić organizm do odpowiedniej produkcji jakościowego śluzu, gdy ma działać przeciwzapalnie. Po 2 godzinach od wytłoczenia, gdy podasz olej lniany, efekt będzie znacząco słabszy, a po 4 godzinach nie będzie go wcale.

Jak przyjmować olej lniany?

Najlepiej połącz olej lniany z wytłoczkami i spożywać razem. Dobrze jest spożyć olej lniany na tak zwanej sałatce.  Czyli i wytłoczki z lnu i olej lniany mieszasz z warzywami, sałatką, smufi, warzywami gotowanymi lub z czymś innym, co tam jesz i spożywasz razem. Tu działa synergia. Działanie jest najlepsze, gdy wprowadzasz jednocześnie do organizmu wytłoczki lniane i olej lniany. Już 2 – 3 dni wystarczą, byś poczuła komfort, jeżeli jest problem z suchością pochwy. Dwa, trzy dni wystarczą byś zauważyła poprawę.

Należy jednak pamiętać, że olej lniany nie jest absolutnie żadnym antidotum, że nie jest na wszelkie problemy związane z brakiem dziecka. To nie tak, że bierzesz i jest natychmiast super, jest lepiej i jest poczęcie, bo bardzo dużo jest czynników, które mają wpływ na poczęcie dziecka.

Wytłoczki z siemienia lnianego

Wytłoczki z tłoczenia olej z siemienia lnianego doskonale sprawdzają się rano. Spożyte jako pierwszy posiłek w znaczący sposób poprawią pracę jelit i wypróżniania. Jak przyjmować wytłoczki z siemienia lnianego? Weź 2-3 czubate łyżki wytłoczków, zalej wrzątkiem. Zrobi się z tego kisielek i zjedz, jako pierwszy posiłek.

Olej lniany jest czymś, co daje spektakularne efekty!

Należy jednak pamiętać, że są wszelakie stany zapalne w organizmie, których w dwa dni nie wyleczysz. Ale jeżeli dołożysz do oleju lnianego środki przeciwzapalne, np. na bazie imbiru, kurkumy, pieprzy Cayenne, kiszonek, to jest bardzo prawdopodobne, że po kilku tygodniach będzie dobrze.

Wiele jest powodów braku poczęcie dziecka. Wiele różnych problemów związanych z ciałem, a to coś jest zatkane, a to jakaś torbiel, polip itp. Nie można stosować oleju lnianego jako antidotum na wszystko . Natomiast jest to, na tyle tania rzecz i nie mająca żadnych efektów ubocznych, że można olej lniany polecić każdemu, bo nic tak nie działa na budowę błon komórkowych jak właśnie olej lniany i zawarte w oleju lnianym omega 3.

Olej lniany działa bezpośrednio na mózg i na połączenia mózgowe, działa na ściany komórkowe.

 

Praca umysłu, kłopoty z mózgiem, zapominaniem, olej lniany jest rozwiązaniem.  Aby mózg się odtworzył musi minąć nawet do 10 lat.

 

Jeżeli mówimy o braku śluzu, o braku nawilżenia, to tutaj efekty są błyskawiczne, ale jeżeli podchodzimy do tematu całościowo jako do niepłodności, to jest wiele powodów niepłodności i len nie rozwiąże ich wszystkich.  

Dodaj komentarz

Close Menu