OD CZEGO ZALEŻY PŁODNOŚĆ?

OD CZEGO ZALEŻY PŁODNOŚĆ?

Płodność nigdy nie była tak odrzucana przez człowieka jak w dzisiejszych czasach. Dzisiaj mówi się dużo o niepłodności. Mało, kto mówi o płodności. Najpierw się ją zwalcza a potem leczy w myśl założenia, “aby można było leczyć niepłodność, muszą być niepłodni”. Mało słyszy się o tym jak żyć właściwie w zdrowiu, w płodności, w poczuciu spokoju, jak nie tworzyć stanów zwanych chorobą. Dokonano manipulacji. Obecny człowiek dobrowolnie godzi się na życie, które tworzy niepłodność i nieświadomie staje się ofiarą w eksperymencie leczenia współczesnej medycyny. 

Od czego zależy płodność?

Ciało kobiety zgubiło się w wyniku niezdrowych nawyków żywieniowych, niewłaściwego stylu życia, lansowanych wzorców kobiecości, stosowania środków farmakologicznych, pigułki antykoncepcyjnej, która zaburza równowagę hormonalną, itp. To wszystko odcina kobietę od doświadczania jej ciała i ducha, odcina ją od doświadczania naturalnych cykli, które niejednokrotnie w dzisiejszych czasach traktowane są jak choroba.
Czyż nie czas, abyś spojrzała prawdzie w oczy i wyciągnęła wnioski. Walka z niepłodnością nastawiona jest na zwalczanie konsekwencji, a nie przyczyn, które je rodzą. Czyż nie pora by otwarcie powiedzieć o tym, że wiele negatywnych skutków obecnego życia jest inspirowanych. Nagłaśnianie i promowanie rzekomo cudownych medykamentów, metod poczęcia dzieci często szkodliwych dla kobiety i dziecka, odpowiednio skonstruowana reklama jest niczym innym, jak tylko mechanizmem potężnie oddziaływającym na psychikę człowieka. Za pomocą tego mechanizmu “zmusza” się kobietę do stosowania szkodliwych dla zdrowia produktów i eliminuje potrzebę naturalnych poczęć i porodów.

Strach, lęk paraliżuje i odcina od racjonalnego myślenia, odcina od właściwych decyzji, od życia zgodnego z wartościami człowieka. On jest głównym sprawcą utrudniającym poczęcie dziecka. A przecież w czasie tej drogi najważniejsze są przy kobiecie i w mężczyźnie, tak niezbędne pozytywne emocje, spokój. Poczęcie jest zaproszeniem nowego życia – to bardzo szczególny moment.
Stan zdrowia i umysłu Jej i Jego przed i w czasie poczęcia odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu się nowego życia. W komórkach zawarta jest pamięć tego, co rodzice myślą i czują przed i w chwili poczęcia. To są pierwsze ślady, które stanowią fundament pod przyszłe życie. To w jaki sposób doświadczasz życia wpływa na życie dziecka, na jego zdrowie lub chorobę. Z tego też powodu do procesu powiększenia rodziny dobrze jest podchodzić dojrzale, świadomie i z wielkim szacunkiem. To nie kaprys, lecz dojrzałe podejście ma dać początek przedłużenia rodu. Przeżycie świadomego rodzicielstwa przed, po i w czasie ciąży, w poczuciu radości i spełniania, daje dziecku wyjątkowy start na przyszłość. To najpiękniejszy prezent, jaki możesz dać dziecku.
Decyzja o stworzeniu i wychowaniu nowej istoty jest bardzo poważnym zobowiązaniem, nie podejmuj jej pochopnie. Zanim wyruszysz w tę piękną i jakże odpowiedzialną podróż zdobądź odpowiednią wiedzę i umiejętności, a dzięki temu życie rodzinne stanie się pięknym doświadczeniem.

  • “Niech miłość będzie priorytetem w twoim życiu,

    a wszystko, co robisz, będzie dobre.

    Miłość sprawia, że Wszechświat się kręci.

    Wystarczy to wiedzieć.

    Moc inteligencji miłości tkwi w jej subtelności”. / Jelaluddin Rumi

Kto za tym stoi?

Dorota Dusik. Zajmuje się uzdrawianiem płodności, seksualności, relacji międzyludzkich i zdejmowaniem blokad, pomaga odzyskać radość z życia. W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o medycynę informacyjną. Od ponad 10 lat zajmuje się nakierowywaniem ludzi na życie w pełni, w zdrowi, w szczęściu, w płodności. Przeprowadziła już tysiące godzin sesji.

Ma rzadką umiejętność słuchania i prowadzenia sesji w sposób, który pobudza ludzi do wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości. Terapeutka w Szkole Płodności – dzieci z natury i Szkole Miłości. Pisze artykuły do magazynu E!Stilio, ChBR, VIP. Prowadzi wywiady dla TV NTV. Prelegentka. Prowadzi warsztaty. Uczestniczka audycji w TVP i radio. Redaktorka kanału YouTube – Dotyk Czułości, w którym prowadzi wywiady z ekspertami. Redaktorka portalu – Dotyk czułości.

Kiedy pragniesz począć dziecko, wszystko inne traci sens. Wtedy każde rozwiązanie jest dobre, bo liczy się cel.

Uzdrawianie Płodności

tel. +48 507 696 892

e-mail: info@dzieciznatury.com.pl

Dodaj komentarz

Close Menu