KIEDY SIĘ KOCHAĆ, BY POCZĄĆ DZIECKO?

KIEDY SIĘ KOCHAĆ, BY POCZĄĆ DZIECKO?

Seks może dostarczać dużo przyjemności albo niszczyć seksualność i płodność kobiety i mężczyzny. Seks nastawiony na prokreacje zabiera to co najcenniejsze w tak pięknych chwilach zjednoczenia się dwóch ciał w jedno. Zamiast rozkoszy i odprężenia dostarcza napięcia. Do życia kochanków wkracza zadaniowość.

Trzeba pamiętać, że seks wpływa też na poczęcie dziecka i jego start w późniejsze życie. Sam moment poczęcia to bardzo istotny początek nowego życia, weź to pod uwagę w staraniach o dziecko. Zatem kiedy się kochać?

Bez erotyki nie ma dobrego seksu. Bez luzu w umyśle, bez pożądania, ochoty na seks tak dla przyjemności nie ma dobrego seksu. 

Zawsze tam gdzie jest zablokowane ciało kobiety lub mężczyzny, tam gdzie wkracza rutyna, tam gdzie coś się robi bo …, to ten czas, gdzie brakuje spontaniczności niszczy się seksualność, płodność. 

Odwrócić potem ten mechanizm, który powstał w umyśle nie jest łatwo. 

Zatem co robić jak chcesz począć dziecko a nie możesz? Szukać rozwiązań, błądzić, leczyć się? W którą stronę?

A może jeśli wszystko wygląda prawidłowo pod kontem medycznym warto żyć i doświadczać życia, doświadczać swojej seksualności, namiętności, zadbać o swoje ciało, o erotykę, zadbać o czystość umysłu. Może to dobry czas na usprawnienie relacji aby dziecko mogło począć się na porządnym fundamencie miłości. 

Szukając rozwiązań dotyczących poczęcia dziecka tam gdzie nie trzeba w pewnym momencie może doprowadzić cię do ściany. Nieprzyjazne eksperymentowanie może się mścić. 

Może zamiast strachu, lęku, rutyny warto wybrać i wprowadzić do życia erotykę i duchowość. Pozwolić sobie na kosztowanie siebie, tak by stan starań o poczęcie dziecka stał się czasem rozwoju. Często niepłodność jest powiązana z trudnościami relacyjnymi pomiędzy partnerami. Usprawnienie tego pola może doprowadzić do poczęcia dziecka.  

Kochaj całą sobą. Cokolwiek byś nie robiła, włóż w to serce. Dołóż miły akcent: kwiaty, sprośne i ciepłe słówka, SMS, gesty, kokieterię itd. Niech rodzi się fantazja. Rozwijaj kreatywność a wraz z nią seksualność. Ona przybliża partnerów.

 

Jak można oczekiwać dobrego seksu, gdy kochając się nastawiona jesteś na prokreację, na zajście w ciąże. Jak można oczekiwać dobrego seksu, po dniu pełnym stresu, burczenia, krzyku, wrogość, gadatliwość, zrzędzenia, prawienia morałów. Jak po czymś takim może być wam ze sobą przyjemnie. To nonsens. 

Dobry seks uzależniony jest od stosunków panujących pomiędzy partnerami, od erotyki, od podejścia do niego. Noc zależy od dnia a dzień od nocy. 

Dobry seks zależy od uważności partnerów. Od robienia sobie nawzajem przyjemności.  

Mężczyzna, który pozna kobietę, poznaj jej ciało. Kiedy pozna tę konkretna kobietę ma szansę otworzyć wrota do jaskini ogromnej przyjemności. 

Szczęśliwcem jest mężczyzna, który potrafi zadowolić kobietę. Kiedy widzi jej uniesienie. Bo przecież kobieta jest tą, która bierze, a mężczyzna jest tym, który daje. 

Ciało tak wiele mówi. Obserwacja i podążanie za nią daje piękne plony.  Warto pamiętać, że seks nastawiony na prokreację wyniszcza i nie pozwala w pełni zaspokoić się seksualnie, a to już krótka droga do nerwicy zarówno u kobiety jak i u mężczyzny. Może spowodować blokadę na seks i doprowadzić do niepłodności.

Dodaj komentarz

Close Menu