JAKIE ZIOŁA POWODUJĄ NIEPŁODNOŚĆ?

JAKIE ZIOŁA POWODUJĄ NIEPŁODNOŚĆ?

Chcesz zajść w ciążę i nie możesz. Martwisz się, że jesteś niepłodna. STOP! Zatrzymaj się! Czy wiesz, że zioła mogą blokować poczęcie dziecka? Wiesz, że nawet nie przyjmując ziół bezpośrednio możesz ich używać w sposób pośrednio! Dowiedz się jak to możliwe i co to za zioła.

Para starająca się bezskutecznie o dziecko przez dłuższy czas może nieświadomie samodzielnie doprowadzać do niepłodności. Jak to możliwe? A no możliwe. W wyniku stosowania doustnych preparatów ziołowych, kosmetycznych zawierających zioła, olejki eteryczne itd., które mają właściwości antykoncepcyjne lub wczesnoporonne.

  

JAKIE ZIOŁA POWODUJĄ NIEPŁODNOŚĆ I PROWADZĄ DO SAMOISTNEJ ABORCJI?

Wiedza o ziołowej aborcji od wieków jest przekazywana z pokolenia na pokolenie przez kobiety. Jest sporo literatury zielarskiej, która porusza temat płodności i ziół, które mogą wywołać krwawienie / miesiączkę.

  • Zioła rosną tam gdzie są potrzebne. Zioła są zawsze w pobliżu człowieka. Wystarczy wyciągnąć po nie swoją dłoń. 

Dawniej najpowszechniejszym ziołem stosowanym w celu uniknięcia niechcianej ciąży był wawrzyn.  Zioło to inaczej zwane liściem laurowym spożywane było codzienne jako naturalny środek antykoncepcyjny. 

Do ziół blokujących zajście w ciążę zaliczano również marzannę barwierską, szałwię i pieprz.

Innym ziołem skutecznie prowadzącym do niepłodności, skutecznie blokującym poczęcie dziecka są nasiona dzikiej marchwi.   

Do najbardziej popularnych ziół wywołujących krwawienie miesięczne, działających wczesnoporonnie zalicza się wrotycz zwyczajny i piołun.  

Ziołami, które mogą doprowadzić do poronienia i krwawienia są:  krwawnik, dzięgiel, pluskwica groniasta, dzięgiel chiński -Dong Quai. 

Trzeba jednak pamiętać, że każda kobieta jest inna i na każdą kobietę działa inna dawka ziela. Są kobiety mniej i bardziej wrażliwe. U jednej kobiety mała dawka substancji znajdująca się w stosowanym preparacie może wywoływać niepłodność a u innej kobiety efekt może wywołać naprawdę duża dawka, by doprowadzić do poronienia.   

Warto wiedzieć, że ważna jest wiedza odnośnie ziół i otaczającego nas świata, by nie pogubić się w natłoku niewiedzy i niechcący nie kopać sobie dołka pod swoimi stopami. 

Stosując zioła trzeba zachować zdrowy rozsądek. Zamiast bać się ziół należy stosować je we właściwy sposób i we właściwych dawkach i te które nie powodują niepłodności. Zioła są posłańcami Boga – jak niektórzy twierdzą. Niejednokrotnie pomogły w staniu się rodzicem.   


NIEPŁODNOŚĆ PRZEKUĆ W PŁODNOŚĆ

Dodaj komentarz

Close Menu