JAK WYJŚĆ Z NIEPŁODNOŚCI?

JAK WYJŚĆ Z NIEPŁODNOŚCI?

Twoim pragnieniem jest począć i urodzić dziecko. Próbujesz, chodzisz do lekarzy i nic. Szukasz pomocy. I zastanawiasz się jak wyjść z niepłodności! Medycyna konwencjonalna nie jest w stanie ci pomóc. A ty czujesz, że ogarnia cię bezsilność, tracisz nadzieję. Czujesz lęk, bezradność. Zadajesz sobie pytanie "co dalej, w którą teraz stronę". Przeczytaj!

Jak wyjść z niepłodności?

Żyjesz tak jak tego chcesz. Twoje życie uzależnione jest od twoich decyzji, nawyków, od tego z kim przystajesz. Przejmujesz zwroty, słowa, twierdzenia, przekonania, zaczynasz inaczej myśleć. To czego i kogo słuchasz, kogo prosisz o pomoc, z kim przebywasz, jakimi ludźmi się otaczasz wbrew pozorom ma znaczenie!

Czasem warto zatrzymać się w gonitwie życia, a teraz jest ku temu dobra okoliczność i zadać sobie kilka ważnych pytań “Gdzie chcę być za pół roku, może za rok. W jaki sposób chcę począć dziecko i jak to ma wyglądać. Co chcę przekazać dziecku. Jaki chcę mu przygotować świat. Jaki stworzyć fundament pod jego całe życie”. 

Ważne, by to były twoje odpowiedzi. Czasem warto chwilę się zastanowić, by nie wpuścić czyjegoś sposobu bycia w siebie, czyjejś ideologi, sposobu na życie, mody, czyjegoś przekonania, poglądu i przestać być sobą. 

Czasem człowiek zalękniony, przepełniony strachem i obawami może iść z automatu przeciw naturze. Czy warto? Czy bycie czyjąś kopią, marionetką w dłuższej perspektywie się opłaca. Może lepiej postawić na siebie i być sobą? 

Czujesz się słaba, samotna w swej drodze. Brakuje ci sił, wiary, nadziei. Nie radzisz sobie już sama. Już nie potrafisz. Proś o pomoc, proś o uwolnienie, wsparcie a na pewno ktoś lub coś pojawi się na twojej drodze. Tylko bądź uważna.

Jesteś szczególna, masz swoje zalety. Wykorzystaj je. Tak jak każdy masz swoje mocne strony. Jedyne tylko, czego potrzebujesz to przebywać w najlepszym dla siebie środowisku a wtedy jesteś już w swoim żywiole. Wtedy możesz poznać swoje mocne strony i je realizować. Gdy jesteś psem to nie staniesz się kotem bez względu na to jak bardzo będziesz się starała. Nawet jak będziesz bardzo mocno udawać to i tak nie staniesz się kotem. 

Jak ważne i piękne jest to, gdy żyjesz w zgodzie ze sobą, życiem takim, jakim jesteś. Gdy niczego nikomu nie musisz udowadniać.
Wszystko w rzeczywistości jest o wiele prostsze niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. Rzeczywistość jest taka jak ją widzisz. Jest jak zwierciadło. W nim odbija się twoje wyobrażenie o rzeczywistości bez względu na to, jakie ono jest. Zaufaj sobie i podążaj własną ścieżką. Zalękniona osoba jest odcięta od siebie. Silna, spokojna posiada całą mądrość w sobie, ona wie co robić, życie ją prowadzi i stawia na drodze drogowskazy. Wszystko ma swój czas i miejsce. 

 

Dodaj komentarz

Close Menu