CZY WIARA W TO, ŻE ZAJDZIESZ W CIĄŻĘ JEST TRUDNA?

CZY WIARA W TO, ŻE ZAJDZIESZ W CIĄŻĘ JEST TRUDNA?

Przypięta łatka "niepłodna". Tak długo się starasz o poczęcie dziecka. Dlaczego tak długo to trwa - zadajesz sobie to pytanie. W około tyle mam z dziećmi. One mogą mieć dziecko - a dlaczego ja nie - kolejne pytanie. O co chodzi? Czy warto jeszcze wierzyć, że i ja doczekam macierzyństwa?

Zmagasz się z trudnością, z niepłodnością, która przesłoniła ci widok na inne rzeczy. Czy można inaczej? Czy można jeszcze wierzyć w nadejście chwili o poczęciu dziecka?

Większość nie potrafi wierzyć, choć są też tacy, którzy mówią, że wierzą, że możliwe jest wszystko, że możliwe jest uzdrowienie i to się dziej. Prawdziwa wiara zaczyna się od czynu. Jeśli nie potrafisz uwierzyć proś, by ten brak wiary został ci zabrany, poproś o pomoc Stwórcę.

Jak przejść do czynu? Jak to zrobić? “Mój czyn to moja wiara, pełna, mocna, wypływająca prosto z serca. Więc wierzę”. Gdy uwierzysz, oddasz to wszystko zaczyna się życie lżejsze, łatwiejsze. Gdy czujesz tę lekkość tzn., że przeszłaś do czynu wiary. Wpojono ci a może sama sobie wpoiłaś pewne przekonania. One cie blokują, hamują, trzymają niczym w więzieniu, zabierając ci wdech. Uwierz, możesz być uzdrowiona. Możesz począć dziecko. Ta Siła może wszystko oczyścić, wszystkie obciążenia i cielesne i psychiczne. Ona wszystko porządkuje. Wystarczy byś ją przyjmowała, by Ona w tobie płynęła, by zaprowadziła w tobie porządek. Ta siła jest częścią ciebie.

Jak myślisz, jakie to uczucie jak całkowicie się otworzysz? Szczęście. Bądź całkowicie obecna, powiedz TAK chwili, w której jesteś. To może być łatwe lub trudne. Trudne, jeśli czujesz, że musisz wierzyć i myślisz, co robisz źle. Łatwe, jeśli wierzysz, że ta siła jest po prostu tutaj i ona jest.

Masz wolną wolę i możesz powiedzieć TAK. Nikt za ciebie tego nie zrobi. To twoje zadanie. Wierzyć oznacza powiedzieć TAK i niech się dzieje. Kiedy jesteś skupiona na sobie i pozwalasz uzdrawiającej sile płynąć czujesz się lekko, czujesz się dobrze. Wtedy to wydarza się to, czego sobie życzysz to, czego pragniesz.

Ciesz się z chwili, w której jesteś. Nawet wtedy, gdy boli cię ciało lub gdy boli cię duch. Pewnie pomyślisz sobie, “jak mogę cieszyć się z chwili, gdy dokucza mi ból, gdy zmagam się z niepłodnością, poronieniem, gdy jest mi smutno, gdy tak bardzo pragnę dziecka. Co to za brednie! Mam się rozkoszować bólem?” 

Tak, właśnie tak. Kiedy w wierze i zaufaniu oddasz wszystko i pojawią się bóle, ciesz się, bo to oznacza jedno. Właśnie rozpoczął się proces oczyszczania i uzdrawiania. To jest powód, który świadczy o tym, że coś się zmienia, coś naprawia. Odpowiadasz sama za swoje życie, za to, co odczuwasz, co trzymasz kurczowo w sobie. To ty decydujesz o tym czy pozwolisz sobie to coś oddać, pozbyć się czegoś, czy potrafisz skupić swoją uwagę na ciele i być szczęśliwą kobietą. Czy potrafisz uwierzyć ale tak na 100% bez żadnego ale … 

Wierzę i już. Ja to wiem, że wcześniej czy później zajdę w ciążę i urodzę całe, zdrowe i szczęśliwe dziecko. 

Pilnuj się abyś nie uległa mocy przyzwyczajenia tzn., że mówisz, że wierzysz, ale tak naprawdę to tylko wypowiadasz to słowo. A może pocieszasz się tylko tym słowem “wiara”, a w rzeczywistości nie potrafisz wierzyć i uwierzyć. Nie przyjęłaś tego słowa “wiara” do serca. Przytaczasz sucho słowo, ale nie przechodzisz do czynów. Zrób to! W czynie zawarte jest wszystko. Działaj i rób. Czyń, działaj, pomóż sobie. 

Czynić oznacza wierzyć. Zamiast pocieszać się słowem wiara zacznij wierzyć a poczujesz lekkość, sprawczą moc. Twoja droga nie musi być ciężka i trudna ona może stać się łatwa i lekka. Ty o tym decydujesz czy twoja droga życia jest trudna czy łatwa. Czasem najłatwiejsze rzeczy są najtrudniejszymi a te najcięższe mogą okazać się najłatwiejszymi. Ta sytuacja, w której jesteś może być pewnego rodzaju trudnością, wyzwaniem do pokonania, pretekstem do pracy nad sobą, porywem do wzrostu.

Możesz zjeździć cały świat, możesz się badać, leczyć, przechodzić operacje, wykonywać sztuczną inseminację jedna po drugiej, możesz iść na in vitro, możesz przyjmować tony suplementów, leków, hormonów, eksperymentować i próbować różnych technik, ale jeśli w danym momencie nie jest ci dane dziecko, jeśli nie jesteś gotowa, jeśli masz w sobie błędy z przeszłości, blokujące przekonania, brakuje ci wiary to żadne pieniądze w tym nie pomogą.

Fragment e-book “Jak mimo trudności począć dziecko?”

Dodaj komentarz

Close Menu