ANTYOKSYDANTY WSPOMAGAJĄ  PŁODNOŚĆ MĘŻCZYZNY

ANTYOKSYDANTY WSPOMAGAJĄ PŁODNOŚĆ MĘŻCZYZNY

Starasz się o poczęcie dziecka. Próba za próbą i nic. Denerwujesz się, że może jesteś niepłodny. I zadajesz sobie pytanie czemu nie możesz strzelić gola. Może należy wzmocnić organizm?
Z pomocą przychodzą antyoksydanty, które w znaczący sposób poprawiają płodność.

W poprawieniu płodności z pomocą przychodzą antyoksydanty: witamina E, witamina C, glutation, koenzym Q10, mikropierwiastek -selen w formie naturalnej. 

Przeprowadzono badania na mężczyznach, którzy mieli słabej jakości plemniki. Podawano im przez 6 miesięcy witaminę E i selen. Następnie poddano ich obserwacji. Zaobserwowano istotny wzrost poziomu tych substancji w surowicy krwi z jednoczesnym zwiększeniem procentowym normalnych plemników, z poprawą ich ruchliwości i żywotności.

Inne badania pokazują. Niepłodnym mężczyzną z Dubaju podano 1 g witaminy C dwa razy dziennie przez 2 miesiące. Ta kuracja poprawiła liczbę plemników i ich ruchliwość przeciętnie z 32,8% do 60,1%, średnia ilość plemników o normalnej morfologii wzrosła do 43%. 

Jasny wypływa z tego wniosek. Wspomagając się produktami zawierającymi m.in. witaminą C i E i selen może przyczynić się do poprawienia płodności. Oczywiście trzeba pamiętać o wartościowym stylu życia, aby wspomóc swój organizm na kilku płaszczyznach.

Vezina D, Mauffette F, Roberts KD, Bleau G, Selenium – vitamin Esupplementation in infertile men. Effects on semen parameters and micronutrient levels and distribution. Biol. Trace Elem. Res.53 (1-3) (1996) 65-83

Dorota Dusik – mentorka

Zajmuje się uzdrawianiem relacji, spokojem ducha, płodności, seksualności. W swej praktyce stosuję naturalne, konkretne i inspirujące metody wg autorskiego programu VIE opartego m.in. o medycynę informacyjną, energetyczną, odżywianie, biologie totalną. Od ponad 10 lat zajmuje się nakierowywaniem ludzi na życie w pełni, w zdrowi, w szczęściu, w płodności. Przeprowadziła już setki godzin sesji.

Ma rzadką umiejętność słuchania i prowadzenia sesji w sposób, który pobudza ludzi do wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości. Pisze artykuły do magazynu E!Stilio, ChBR, VIP. Prowadzi wywiady dla TV NTV. Prelegentka. Prowadzi warsztaty. Uczestniczka audycji w TVP i radio. Redaktorka kanału YouTube – Dotyk Czułości, w którym prowadzi wywiady z ekspertami.

Dodaj komentarz

Close Menu