UZDRAWIAJĄCA SIŁA

Format: PDF

Wysyłka: do 24 h

Ilość stron: 116

FRAGMENT

Prolog

Dawno, dawno temu, w zamierzchłej przeszłości, trudno dokładnie określić kiedy, człowiek zapomniał o sobie. Wiadomo a może nie wiadomo, dlaczego tak się stało. Faktem jest to, że tak się stało. Od czasu do czasu człowiek budzi się ze snu i troszczy się o siebie. Najczęściej wtedy, gdy coś dokucza, gdy coś boli, gdy niedomaga. Wtedy przypomina mu się o sobie. A gdy to coś przechodzi, człowiek znowu o sobie zapomina. Zapomina, po co się przebudził. Zapomina, co było powodem. Czy może być inaczej?

– Kim jesteś?

– Po co tu jesteś?

– Co możesz z tym zrobić?

Wszystko!

 

Istnieją trzy drogi do zdobycia mądrości.
-Pierwsza jest drogą doświadczenia, ta jest najcięższa. -Druga to naśladowanie. Ta jest najlżejsza.
-Trzecia droga jest drogą przemyśleń. Ta jest najszlachetniejsza.

Szanowny sprawco nowego życia. Poszukiwaczu sposobów na lepsze życie, ta książka wprowadzi cię w świat stania się panem własnego życia, świata i losu. Od teraz twoje życie zmieni się. Staniesz się świadomą osobą i kto wie, może i godną matrycą dla innych.

Skoncentruj się na sobie, na swoim ciele. Otwórz się i obserwuj, co się w tobie dzieje. Bądź w tej chwili całkowicie obecny. Odsuń na bok przechodzące przez głowę myśli, by czas spędzony podczas czytania tej książki był jak najbardziej owocny dla ciebie. Bo możesz tę publikację po prostu czytać i przeczytać i na tym zakończyć jej studiowanie, albo się otworzyć w sposób bezwarunkowy na przekazywane ci w niej treści – porzucając niedomagania, wstyd i zapominając o zahamowaniach. Możesz otworzyć się całkowicie i przyjąć całe to dobro, które te strony ci niosą. Wszystko to, co ci przeszkadza po prostu, oddaj. Jak? O szczegółach potem. Jeśli pragniesz być szczęśliwa, zdrowa, radosna oddaj wszystko to, co cię spowalnia, blokuje, to, co nie należy do ciebie, wtedy dojdziesz do głębi, do jądra swojej istoty. A tam jest czyste szczęście. Wszystkie wyuczone rzeczy, doświadczenia są zapisywane w ciele i sercu. Wszystko, co uczyniłeś dobrego lub złego jest tam zapisane. I to wszystko musi wyjść. Otwórz się na to, co jest teraz, w tej chwili. Chodzi o to by wszystko oddać, puścić i otworzyć serce tak szeroko jak tylko potrafisz i możesz. Powiedz jestem tutaj i chcę być świadoma tego czasu, cieszyć się nim. Pozwól Mu działać.

Zobacz, gdy potrzebujesz pomocy, bo ci się but rozwalił, bo podeszwa odeszła, bo ciśnie, bo uwiera – idziesz do szewca i prosisz, by ci but naprawił. Gdy but wciąż masz na nodze wtedy szewc nic nie może uczynić. Gdy buty trzymasz i nie potrafisz ich odstawić, to szewc nic nie zrobi. Buta wtedy nie da się naprawić. Gdy oddasz w końcu but szewcowi, ale sprawdzasz, kontrolujesz, doglądasz jak postępuje praca, to w ten sposób przeszkadzasz i praca trwa znacznie dłużej. Wtrącając się do pracy czeladnika nic nie zyskasz a możesz stracić. On swój fach zna i wie, co ma zrobić. Oddaj mu ten but w zaufaniu, z wiarą, aby but naprawił.

Dzięki tej lekturze możesz nauczyć się tworzyć świadomie swoją rzeczywistość poprzez siłę swych myśli i reguł życia. To nie magia, ale znajomość zasad świata. Wystarczy tylko, że po nią sięgniesz, wprowadzisz w życie i przekonasz się o jej możliwościach sama. Obiecaj proszę jedno. Obiecaj, że podzielisz się ze mną swoim doświadczeniem. Czekam na informacje i życzę pomyślności. Tak pomyślności, bo to słowo wszystko otwiera.

🙂

Świat się zmienia a wraz z nim zmieniasz się i ty. To, co wydaje ci się dzisiaj jedyną słuszną drogą, jutro może być inaczej. Pragniesz zajść w ciążę, pragniesz szczęścia, zdrowia i pomyślności. Pragniesz stworzyć swoje życie z poczuciem spełnienia i zadowolenia. Twoje marzenia są możliwe. W tej książce przekazuję wiedzę pierwotną, pradawną, najprostsze zasady życia. Pokazuję, że obciążenia, blokady, niedomagania mogą być uwarunkowane duchowo. I na tej drodze może dojść do uzdrowienia. Co jest najbardziej naturalne, proste, tanie i właściwe, zgodne z naturą człowieka. Książka pokazuje reguły życia. Przeprowadza krok po kroku, w jaki sposób je stosować, jak przyjmować życiową siłę, w której zawarte jest wszystko. W niej jest cała siła dla każdej komórki. To dzięki niej, w ciele może zostać zaprowadzony porządek, mogą ustąpić blokady i niedomagania.

Podążając tą drogą, życie się prostuje, zmienia się w każdej dziedzinie. Jedyne, co tylko trzeba zrobić, to stosować się do tych prostych reguł życia i codziennie je ćwiczyć. Dopóki sama tego nie doświadczysz nie będziesz wiedzieć, o czym jest mowa. Sama wiedza to za mało.

Przedstawiona w niniejszej książce metoda daje nowe możliwości, nowe rozwiązania. Możesz wziąć przekazane ci narzędzia. Możesz otworzyć się na nowe możliwości. Możesz doświadczyć nowego. Bo być może to twoja ostatnia szansa na …życie, w którym jest ci dobrze.

 

Cuda są tam,
gdzie...

Uczucie bezsilności, lęk, obawy, strach, stres, brak wystarczającej wiedzy, brak wiary, umiejętności, brak pewności, zwątpienie, blokady, programy podświadomości, rozdwojenie jaźni, chciwość, złość, błędne informacje stworzyły tzw. negatywne pole energetyczne, które teraz zbiera swoje żniwo m.in. w trudnościach w zajściu w ciążę. Przejrzyj na oczy, obudź się i uwierz, że droga odrodzenia duchowego, moralnego oczyszczenia, jest szansą na spełnione życie.

Weź w swoje ręce to, co jest najważniejsze. Złudzeniem jest, że ktokolwiek za ciebie cokolwiek zrobi. Nikt nikogo nie wyleczy, bo się nie da. Jeżeli wprowadzi się informację, że ktoś za kogoś się naje, umyje, będzie oddychał, myślał, czy wykona pewną pracę, jaką on ma wykonać, to będzie to tylko nieprecyzyjna informacja. Każdy to ma zrobić sam. To twoje zadanie. Dotyczy to również uzdrowienia i wyleczenia. Każdy ma pełen potencjał w sobie. Nie ma osoby, która by nie potrafiła się samouzdrawić. Tej techniki sama możesz się nauczyć, jeśli tylko jesteś dostatecznie otwarta, jeśli ufasz sobie i wierzysz. W przeciwnym wypadku możesz potrzebować pomocy.

OD AUTORKI

Celem niniejszej książki jest wsparcie na drodze duchowej i moralnej ówczesnego, często zagubionego człowieka. Ta e-książka ma pomóc w tym trudnym czasie odkryć w sobie potencjał stwórczy, odkryć w sobie duchowy rdzeń, który pozwoli oprzeć się wszelkim życiowym trudnościom i przejść próby życia. 

Dobrze rozumiana rzeczywistość jest kluczem do sukcesu. Ta publikacja jest materiałem do zrozumienia natury świadomości, myślenia, Jedności ze Stwórcą, ze sobą, Jednolitego Pola Informacyjnego, Inteligencji Zbiorowej. Wyjaśnia aspekty tajemnic Wszechświata.

OD CZYTELNIKA

Od tysięcy lat religie monopolizowały obszar duchowy rozwoju człowieka. Ciało i duch podlegały rygorom odpowiadającym potrzebom elit – kapłanów. Oni tworzyli reguły życia, rozwoju, wiary. Budowali struktury wciągające członków w schematy uzależnienia, budowali zaufanie, byli przewodnikami. Dawali spektakularne dowody. A jeżeli to wszystko jest w nas? W każdym człowieku indywidualnie? Jeżeli nie potrzebujesz rzeszy pośredników, spekulantów, przewodników, aby odkryć sens istnienia? Aby odnaleźć radość i szczęście? Czy samodzielna praca ma oznaczać samotną walkę? Nie! Nie jesteśmy sami.

Zanurzamy się w wypełnionej energią i Inteligencją przestrzeni. Czerpiemy z tego każdego dnia, w każdej chwili, w każdym oddechu. Możemy zmieniać swoją rzeczywistość. I nie jest to pycha, arogancja, czy narcyzm. Jest to obszar mojej, twojej wolności. Masz prawo być tutaj, być wolnym. Masz prawo odkrywać moc i radość swojego istnienia. Masz prawo wierzyć w swoje szczęście i odkrywać je dla siebie, coraz głębiej.

Książka ta jest wyjątkowa. Pisana przez kobietę. Kierowana do kobiety, ale i ogólnie do drugiego człowieka. Do bliskiej osoby, do rozmówcy, przyjaciela, któremu autorka chce się zwierzyć z najważniejszych przekonań. W każdym akapicie czuć emocje, osobiste podejście, doświadczenie i przekonanie. 

Bo słowo ma moc. Powstaje z myśli. A myśl jest energią. Kształtowanie tego obszaru energii zmienia nas, zmienia nasze otoczenie, zakrzywia czasoprzestrzeń?

Dochodzi do uzdrowień duchowych, fizycznych. Pojawia się uśmiech. Silny, prawdziwy, zaraźliwy, kruszący schematy, bariery, lęki…

Ta książka nie godzi w religię. Otwiera człowieka na bezpośrednie doświadczenie energii, miłości, radości istnienia. Podaje proste techniki wynikające z doświadczenia. Pozwala prostymi doświadczeniami przekonać się: to działa!

Pomaga poczuć wolność, spontaniczność, głębię siebie, świata. Zwiększyć dystans do trudnych spraw. Zmienić punkt widzenia na bezpieczniejszy. Odnaleźć spokój, albo drogę do spokoju, wyciszenia i dobrych emocji… 

Tak książka zmienia!
Dziękuję.
dr inż. Adam Zalewski

SPIS TREŚCI

Prolog
Od czytelnika
Czy wiara jest trudna?
To, z kim przystajesz, taki się stajesz 
Uzdrowienie na drodze duchowej
Start!
Stara historia
Tajemny świat
Fikcja czy rzeczywistość
Trwać w miłości
Poznać siebie
Droga nie wybrana
Gdy nie możesz dojść do celu
Umysł kluczem do początku nowego
To TY wybierasz!
Jakie relacje takie życie
Duch panuje nad materią
Moc jest w tobie 
Bezdroża .
JA decyduję
Seks to powinność
Jaka wola takie działanie 
Ponad schematem
Cała prawda o początku
Samouświadomienie prowadzi do uzdrowienia
Dojrzała samodzielność
Wróg czy przyjaciel
Prawo do błędu
Emocjonalna śmierć
Ten pierwszy krok 
W która stronę?
Zdrowie jak porcelana 
Cel życia
Każdy jest dobry
Graj w życie, nie z życiem
Miłość i seks
Niewidzialna MOC 
Jaka reakcja takie życie