Czy wiesz dlaczego Twoja cipka niedomaga?

Kiedy czujesz swędzenie, pieczenie, ból. Kiedy czujesz się źle ze swoją cipką. Kiedy jest coś nie tak. 

Kiedy Twoja Cipka jest po rozstaniu – pamięta.  W niej zapisane są wspomnienie  byłego partnera. Kiedy jest po poronieniu, aborcji, nie udanym in-vitro – pamięta stratę, kiedy jest nadużywana – wie. Wtedy może gromadzić mięśniaki, cysty, torbiele, stany zapalne.  

Kiedy jest coś nie tak, swoje kroki kierujesz do ginekologa, aby się z tym rozprawić .., ale uwaga! 

Nie zawsze to pomaga. Następują powroty. I wydeptujesz ciągle te same ścieżki. 

Może warto zmienić swoje działania. Może warto zakończyć ten proces. Może warto wzmocnić swoje ciało. 

Możesz zastosować dla swojej pochwy program Vagin skutecznie odbudowujący zdrowie intymne kobiety, wraz z Perłę Księżniczki – niezwykłą recepturę ziołowa, w formie tamponu, która oczyści wnętrze macicy z tego co w niej już nie potrzebne, ukrwi ją, odnowi i posprząta po niechcianych gościach, po trudnych wspomnieniach przeszłości, po stracie … i zakończy dyskomfort. 


Zrób porządki i .... zamów


Perła Księżniczki - Tampony Guifei Bao FOHOW

Zmagasz się z dolegliwościami intymnymi:

 • upławami,
 • specyficznym zapachem z pochwy,
 • stanem zapalny,
 • grzybicą;
 • nadżerką,
 • zaburzeniami menstruacji

Czujesz frustrację,  marzysz o tym, by pozbyć się dolegliwości i swobodnie żyć,  koniecznie zapoznaj się z właściwościami preparatu firmy Fohow – Perła Księżniczki. 


JAK DZIAŁA PERŁA KSIĘŻNICZKI?

Jej działanie bazuje na naturalnej medycynie chińskiej.

Perła Księżniczki działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie. Oczyszcza pochwę ze złogów i usuwa toksyny, a to za sprawą unikatowej metody  detoksykacyjnej. Stosując Perłę Księżniczki pozbędziesz się gromadzonych okresowo w obrębie kobiecych narządów płciowych obumarłych tkanek, resztek krwi menstruacyjnej, patologicznej flory bakteryjnej i grzybiczej. Perły goją nadżerki.

Perła Księżniczki ułatwia zajście w ciążę dzięki właściwościom regulującym i torującym spowodowanej niedrożnością jajowodów oraz utratą równowagi kwasowo-zasadowej środowiska wewnętrznego pochwy.


5 WŁAŚCIWOŚCI PERŁY KSIĘŻNICZKI:

1/Autodiagnostyka: zastosowanie 1-ej kapsułki produktu Perła Księżniczki FOHOW pozwala stwierdzić czy występuje choroba ginekologiczna.

2/Samooczyszczenia: użycie 1-ej kapsułki produktu Perła Księżniczki FOHOW przyczynia się do oczyszczenia jamy macicy z toksyn i zanieczyszczeń.

3/Autoterapia: działa jako terapia wspomagająca przy mięśniaku macicy, nadżerce szyjki macicy, przy cystach jajnika oraz przy różnorakich stanach zapalnych intymnych części ciała kobiety.

4/Odmładzanie: szybko wspomaga poprawę stanu zabarwienia – zażółcenia skóry twarzy, pomaga przy pociemniałej barwie i zmatowiałym wyglądzie skóry twarzy, przy plamach pigmentacyjnych, przy suchej skórze, zmarszczkach itp. 

5/Profilaktyka: stosować przynajmniej raz w miesiącu, jest to skuteczna profilaktyka, by zachować zdrowie intymne i zapobiec powstawaniu chorób ginekologicznych. 

Perła Księżniczki pomaga również zmniejszyć rozmiar pochwy (zwęzić) poprzez zwiększenie napięcia pochwy.

EFEKT UBOCZNY!

 

Perła Księżniczki poprawia stan skóry: usuwa i wybiela plamy pigmentowe, redukuje zmarszczki, doda Ci osobistego uroku.

Perła Księżniczki przywraca równowagę kwasowo – zasadową środowiska pochwy.

 


Jak stosować Perłę Księżniczki?

 Globulki pakowane są po 6 sztuk. 

 • Jedną aplikujesz na 3 dni;
 • Robisz 2 dni przerwy i znów aplikujesz na 3 dni i tak przez miesiąc.
 • Profilaktycznie stosuj 1 globulkę raz w miesiącu lub w razie potrzeby raz w tygodniu.


Sposób użycia:

 • Otwórz zafoliowany pakiet, sprawdź stan opakowania i obecność wiązadełka na kulce.
 • Umyj i osuszy pochwę.
 • Przy pomocy jednorazowych higienicznych rękawiczek umieść tamponowaną kapsułkę w pochwie. Koniec nitki pozostaw na zewnątrz;
 • Pozostaw kapsułkę wewnątrz na trzy dni, potem zrobić 2 dni przerwy, dalej jak wyżej;
 • Podczas usuwania lekko pociągnij za nitkę, umyj pochwę i srom.


Najczęściej zadawane pytania opracowane na podstawie opinii pacjentek, stosujących Perłę Księżniczki:

dr du

Czym są „białe kłaczki” wypadające z pochwy po zastosowaniu globulek?

Wydalanie „białych kłaczków” (lub w innym kolorze) jest normalnym objawem. Czop zawiera obumarły nabłonek połączony ze śluzem i ewentualnie pozostałością globulki. O ile wydzielina ta powoduje dyskomfort i znajduje się przy wejściu do pochwy, można ją samodzielnie usunąć. W pozostałych przypadkach, zostanie ona wydalona przez organizm w trakcie kolejnych dni kuracji.

Po zastosowaniu globulki odczuwam pieczenie. Czy to normalne?

Wiele kobiet po zastosowaniu Pereł zgłasza dominujący objaw pieczenia i swędzenia w okolicach wejścia do pochwy. Jest to normalna reakcja, która po kilku dniach samoistnie ustępuje. Pieczenie lub swędzenie nie stanowią powodu do przerwania kuracji.

Czy mogę stosować kurację mając założona spiralę domaciczną?

Spirala nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Pereł Księżniczki.

Czy Perła może wypaść? Czy sznureczek może się urwać?

Prawidłowo założona Perła jest podtrzymywana przez mięśnie dna macicy, co uniemożliwia jej wypadnięcie. Globulka jest zaprojektowana w sposób zapewniający pełne bezpieczeństwo jej stosowania. Nie zgłaszano dotychczas żadnego przypadku urwania sznureczka.

 

Czy w trakcie kuracji można odbywać stosunki seksualne?

Odbywanie stosunków seksualnych nie jest zalecane w trakcie 3-dniowej aplikacji. Należy jednak podkreślić, że decyzja dotycząca podjęcia współżycia w okresie stosowania globulek jest kwestią indywidualną. Wiele kobiet podczas kuracji odczuwa wzrost libido.

Jak należy dbać o higienę intymną w trakcie kuracji?

W trakcie kuracji zalecane jest stosowanie bawełnianej, przewiewnej bielizny. W celu ochrony bielizny przed zabrudzeniem konieczne jest stosowanie wkładek higienicznych, a w niektórych przypadkach podpasek. Zaleca się również stosowanie delikatnych mydeł.

Czy w celu oczyszczenia pochwy należy stosować irygacje?

Stosowanie irygacji nie jest zalecane, ponieważ wraz z obumarłym naskórkiem spowodować może wypłukanie składników globulki i obniżyć spodziewany efekt terapeutyczny.

Czy mogę stosować Perły Księżniczki podczas miesiączki?

Nie, podczas miesiączki zalecana jest przerwa w kuracji.

Przeciwwskazania:

Kuracji nie stosuje się w ciąży i podczas karmienia piersią. Pereł nie stosuje się u dziewic.

7 funkcji Perły Księżniczki

Oczyszczenie: skuteczna profilaktyka i szybko wspomagająca terapia przy zapaleniu pochwy, nadżerce szyjki macicy, wypadaniu macicy, specyficznym zapachu przy upławach, zapaleniu jamy macicy, zapaleniu przydatków, mięśniaku macicy, oraz terapia chorób ginekologicznych wywołanych infekcjami grzybiczymi.

Oczyszczanie macicy ze złogów i toksyn: przy pomocy unikatowej adsorpcyjnej metody detoksykacji, zupełnie jak miniaturowym odkurzaczem szybko usuwane są okresowo gromadzące się w obrębie kobiecych narządów płciowych fragmenty obumarłych tkanek, resztki krwi menstruacyjnej, powstałych toksyn i innych pozostałości w łonie kobiety; usuwany jest również nieprzyjemny specyficzny zapach, usuwane jest źródło infekcji grzybiczych, stymulowana jest przemiana materii, aktywizowane wytwarzanie komórek pnia, stymulowane wytwarzanie hormonów żeńskich, przywracane są normalne fizjologiczne funkcje organów reprodukcyjnych.

Regeneracja: równocześnie z wyeliminowaniem nadżerki i ropnych materii, odbudowuje również martwicze komórki, stymuluje wydzielanie gruczołów; regeneruje, reguluje, wyrównuje i nawilża nierównomierności w tkankach szyjki macicy i pochwy, przywraca sprężystość i wrażliwość pochwy, pomaga w kurczeniu się macicy po porodzie, odbudowuje uszkodzone drogi rodne oraz całkowicie odbudowuje i utrzymuje zdrową mikroflorę środowiska wewnętrznego organów.

Spowalnia starzenie: odbudowuje obumarłe komórki, stymuluje wydzielanie, regeneruje jamę macicy i pochwy, sprzyja kurczeniu się pochwy, zwiększa wrażliwość, poprawia pożądanie seksualne, jak gdyby przywraca stan dziewictwa dzięki czemu poprawia jakość życia płciowego. Pomaga odsunąć w czasie objawy klimakteryczne, usuwa suchość pochwy i brak pociągu płciowego, likwiduje drażliwości i inne symptomy.

Efekt kosmetyczny: poprawia i odbudowuje normalne fizjologiczne funkcje żeńskich organów płciowych, poprawia krwioobieg i aktywizuje komórki odpornościowe, reguluje działanie gruczołów wydzielania wewnętrznego, usuwa i odbarwia plamy pigmentowe, dokładnie wybiela skórę i czyni ją żywą i rumianą, zmniejsza zmarszczki, dlatego dodaje kobiecie nieprzemijającego czaru.


Nowa koncepcja kosmetyczna

Zgodnie z teorią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, 12 głównych meridianów skierowanych ku górze w kierunku twarzy nawilżających skórę i nadających jej blask, oraz dodatkowych 8 “cudownych” meridianów, jak również organy wewnętrzne, przez które przepływa krew i Chi, są za sobą ściśle powiązane.

Przy zaburzeniach wewnętrznych powstaje niewydolność wątroby i nerek, rozstrój żołądka i jelit, twarz traci swą barwę, znika blask, skóra zaczyna się szybko starzeć, pojawiają się plamy pigmentowe, pryszcze, wągry i inne zmiany patologiczne, skóra twarzy traci wilgoć i ukrwienie, szkodliwa Chi i toksyny wywołują ostudę. Kapsułki Perła Księżniczki FOHOW umieszczone w łonie kobiety (w którym spotyka się pięć meridianów głównych narządów organizmu kobiecego), skutecznie udrażniają kanały meridianowe, regulują skład krwi, równoważą Yin – Yang w organizmie, regulują system wydzielania wewnętrznego – co łącznie daje wielki efekt kosmetyczny.

Układ płciowy aktywnie uczestniczy w oczyszczaniu organizmu z toksyn, co tworzy dualizm we współczesnej medycynie. Kapsułki Perła Księżniczki FOHOW – jedna z unikatowych metod detoksykacji, to najbardziej jaskrawy przykład idealnego wdrożenia nowoczesnej myśli kosmetologicznej. Dlatego tak skutecznie i po mistrzowsku, usuwając toksyny z organizmu kobiecego, rozwiązywany jest problem autonomicznego oczyszczania żeńskiego układu płciowego z toksyn.

Kapsułki Perła Księżniczki FOHOW stały się prawdziwą sensacją w świecie ginekologii i kosmetyki leczniczej.


Uwaga PERŁA KSIĘŻNICZKI

 • Do użytku zewnętrznego!
 • Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i dziewice.
 • Podczas menstruacji oraz w okresie karmienia piersią przerwać stosowanie.
 • Ostrożnie stosować po aborcji oraz w wypadku reakcji alergicznych organizmu.
 • Produkt nie jest lekarstwem.
 • Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uzdrawiające tampony Perła Księżniczki FOHOW stosowane są w charakterze terapii. Wspomaga ciało w uwolnieniu się od chorób, działa w charakterze profilaktyki przed chorobami. Po zakończeniu menstruacji użycie 1-2 kapsułek będzie sprzyjać procesowi normalizacji przemiany materii, wybawi od chorób ginekologicznych, zapewni zdrową energię życiową / witalną.

UWAGA! Same perły to za mało.
Aby terapia była skuteczna wskazane jest wprowadzenie całego programu Vagin.


Zrób porządki i .... zamów


FORMULARZ ZAMÓWIENIA